II liga koszykówki mężczyzn

Seniorzy Hawajskich Koszul skończyli sezon na 9. miejscu
0

Hawajskie Koszule: nie będzie play-off

Hawajskie Koszule przegrały swój ostatni mecz w sezonie z KS Pogoń Prudnik 85:101. Ta porażka ostatecznie przesądziła o braku awansu do fazy play-off.

2013-03-18 00:00 Autor: mkor, źródło: facebook, PZKosz
Głosy o unicestwieniu żorskiej koszykówki okazały sie przedwczesne
0

Hawajskie Koszule: przedwczesny alarm?

List otwarty seniorów Hawajskich Koszul nie wywołał reakcji prezesa Ludwika Maciejewskiego. W miniony poniedziałek wybrano natomiast nowe władze klubu. Ustalono też, że drużyna wystartuje w przyszłym sezonie na szczeblu centralnym II ligi.

2013-03-13 00:00 Autor: mkor, źródło: własne, facebook
0

Emocje w Żorach. Porażka Hawajskich

Dogrywka musiała rozstrzygnąć losy spotkania 11. kolejki koszykarskiej II ligi między Hawajskimi Koszulami Żory a Albą Chorzów. Niestety dla żorzan lepsi w niej byli goście, którzy ostatecznie wygrali 102:96.

2013-01-06 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule ulegają wrocławianom

W spotkaniu 9. kolejki grupy B II ligi żorscy koszykarze przegrali na własnym parkiecie z WKK Wrocław 64:81. W historii oficjalnych spotkań Hawajscy jeszcze nigdy nie pokonali wrocławskiej drużyny.

2012-12-05 00:00 Autor: gs
0

Wyjazdowe zwycięstwo Hawajskich Koszul

Pewne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli koszykarze Hawajskich Koszul, którzy pokonali pokonali 80:63 Wschowę Sława. O wygranej żorzan zdecydowała głównie 2. kwarta, wygrana przez nich 25:8.

2012-11-26 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Porażka żorskich koszykarzy. Hawajskie Koszule - Nysa Kłodzko 72:86

Pierwszą porażkę na własnym parkiecie odniósł zespół Hawajskich Koszul Banku Spółdzielczego Żory, przegrywając z Nysą Kłodzko. Po raz trzeci w historii żorzanie grali z zespołem z Kłodzka i po raz pierwszy przegrali we własnej hali.

2012-11-06 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Pierwsza porażka żorskich koszykarzy. GTK Gliwice - Hawajskie 65:53

Dobra passa zwycięstw w spotkaniach o stawkę zakończona. Hawajscy musieli uznać wyższość zawodników GTK Gliwice. Na 3 minuty przed końcem meczu żorscy koszykarze tracili do gospodarzy 5 punktów, jednak do końca spotkania punkty zdobywali już tylko gliwiczanie.

2012-10-30 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule lepsze od GKS-u Tychy

Hawajskie Koszule Żory pokonały na własnym parkiecie GKS Tychy 70:61. Był to czwarty mecz tych drużyn w tym sezonie - poprzednie trzy (dwa kontrolne i jedno w Turnieju o Puchar Śląska) wygrali tyszanie - tym razem górą był zespół z Żor.

2012-10-22 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule utrzymały się w II lidze!

Zwycięstwo jednym punktem zdecydowało o tym, kto utrzyma się w koszykarskiej II lidze. W piątym, decydującym meczu między Hawajskimi Koszulami Żory a Mickiewiczem Katowice górą byli żorzanie, którzy zwyciężyli 88:87.

2012-04-27 00:00 Autor: gs
Hawajskie Koszule: o utrzymaniu zadecyduje piąty mecz
1

Koszykarzom Hawajskich Koszul nie udała się weekendowa wyprawa do Katowic. Żorzanie dwukrotnie ulegli Mickiewiczowi, który wyrównał stan rywalizacji o utrzymanie w II lidze. Piąte, decydujące spotkanie odbędzie się w środę w Żorach. Początek rywalizacji o godzinie 18:00.

2012-04-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.