Hawajskie Koszule: o utrzymaniu zadecyduje piąty mecz

2012-04-24, Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Koszykarzom Hawajskich Koszul nie udała się weekendowa wyprawa do Katowic. Żorzanie dwukrotnie ulegli Mickiewiczowi, który wyrównał stan rywalizacji o utrzymanie w II lidze. Piąte, decydujące spotkanie odbędzie się w środę w Żorach. Początek rywalizacji o godzinie 18:00.

Spotkanie numer 3 lepiej rozpoczęli koszykarze z Żor, którzy po pierwszej kwarcie prowadzili różnicą siedmiu punktów. W drugiej kwarcie "bankowi" powiększyli przewagę do dziesięciu oczek i z taką przewagą schodzili na przerwę. Niestety później było już tylko gorzej. Druga połowa należała do graczy Mickiewicza, ktrórzy ostatecznie wygrali różnicą trzech punktów.

Czwarte spotkanie miało inny przebieg. Katowiczanie od początku do końca gry mieli przewagę i dyktowali warunki. Hawajskie Koszule nie potrafiły stawić oporu dobrze grającym gospodarzom, który pewnie i zasłużenie wygrali 85:69