Krzysztof Zieliński

0

Hawajskie Koszule lepsze od Mickiewicza Katowice

Tak samo jak w ubiegłym sezonie w fazie play-out Hawajscy pokonali Mickiewicza Katowice. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo - większą część meczu żorzanie grali słabo w obronie i odrabiali 3-5 punktową przewagę gości. Ostatecznie wygrali jednak 91:82.

2012-11-12 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule: o utrzymaniu zadecyduje piąty mecz
1

Koszykarzom Hawajskich Koszul nie udała się weekendowa wyprawa do Katowic. Żorzanie dwukrotnie ulegli Mickiewiczowi, który wyrównał stan rywalizacji o utrzymanie w II lidze. Piąte, decydujące spotkanie odbędzie się w środę w Żorach. Początek rywalizacji o godzinie 18:00.

2012-04-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Hawajskiej Koszule o krok od utrzymania
0

Hawajskie Koszule wygrały dwa pierwsze spotkania z Mickiewiczem Katowice o utrzymanie w II lidze. Rywalizacja prowadzona jest do trzech zwycięstw, zatem żorscy koszykarze są już bardzo blisko pozostania w II lidze. Trzecie spotkanie odbędzie 21 kwietnia w Katowicach, ewentualny czwarty mecz dzień później.

2012-04-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule: najwyższa porażka w sezonie

Po raz drugi w tym sezonie żorscy koszykarze wracają z Wrocławia na tarczy. Po porażce ze Śląskiem podopieczni Łukasza Szymika musieli uznać wyższość WKK i ulegli wrocławianom różnicą 26 punktów.

2011-12-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
0

Wygrana Hawajskich, wyróżnienia dla żorskich działaczy

Zanim sędzia Jarosław Sokołowski podrzucił piłkę rozpoczynając mecz pomiędzy zespołami HK Bank Spółdzielczy w Żorach oraz MKS-em Skierniewice, w żorskiej hali MOSiR odbyła się krótka oficjalna uroczystość.

2011-11-21 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule blisko niespodzianki w Ostrowie Wielkopolskim
0

Bardzo duży opór stawili faworyzowanej Stali Ostrów Wlkp. koszykarze Hawajskich Koszul. Podopieczni trenera Łukasza Szymika przez niemal całą II połowę próbowali odrobić 6-8 punktową stratę. Ostatecznie ulegli drużynie z Wielkopolski 81:91

2011-10-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule wygrywają z GTK Gliwice

W 3. kolejce zmagań koszykarskiej II ligi zawodnicy Hawajskich Koszul pokonali na własnym parkiecie GTK Gliwice.

2011-10-09 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Zwycięstwo Hawajskich Koszul po horrorze w Katowicach

Hawajskie Koszule po dwóch dogrywkach i bardzo emocjonującym spotkaniu pokonały na wyjeździe Mickiewicza Katowice 94:93.

2011-10-03 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule: porażka na początek

W inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu II ligi koszykarze Hawajskich Koszul przegrali u siebie z MCKiS-em Jaworzno 54:72.

2011-09-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: hawajskie.polskikosz.pl