Remigiusz Kolawa

3

Młody żorzanin został Mistrzem Polski w ratownictwie wodnym

Remigiusz Kolawa, 18-letni zawodnik klubu UKS Salmo Żory został Mistrzem Polski w ratownictwie wodnym.

2015-07-12 13:30 Autor: wk; źródło: UM Żory
1

Złote Salmo. Bezkonkurencyjny Szymon Jaworski

W ubiegłym tygodniu w Gliwicach odbyły się letnie Mistrzostwa Śląska. UKS Salmo Żory potwierdziło ponownie swoją klasę i zdobyło 26 medali.

2015-06-20 18:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Remigiusz Kolawa popłynął w Mistrzostwach Polski Juniorów

Remigiusz Kolawa wystartował na Mistrzostwach Polski Juniorów. Pływak UKS Salmo Żory spisał się tam dobrze, a jego koledzy po raz kolejny sprawdzili się w zawodach Ligi Klubów Śląska.

2015-03-24 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Salmo Żory
Uczennicą Gimnazjum nr 4 jest Ewa Swoboda
0

Dołącz do najlepszych żorskich sportowców

Klasy sportowe o profilu: lekka atletyka (biegi, skoki, rzuty) i pływanie od 1 września br. będą działać przy Gimnazjum nr 4 w Żorach. Uczniowskie Kluby Sportowe - „Czwórka Żory” i Salmo Żory ogłaszają nabór kandydatów.

2013-04-05 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Worek medali Remigiusza Kolawy na Mistrzostwach Śląska

Sześć medali w sześciu startach to osiągnięcie Remigiusza Kolawy na rozegranych w miniony weekend w Gliwicach Mistrzostwach Śląska Juniorów w pływaniu.

2012-12-10 00:00 Autor: gs
0

Remigiusz Kolawa z medalem Mistrzostw Polski

Zawodnik UKS Salmo Żory, Remigiusz Kolawa, wywalczył brązowy medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym podczas Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat w Dębicy.

2012-07-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
0

Remigiusz Kolawa multimedalistą Mistrzostw Śląska Juniorów

Dwa złote i cztery srebrne medale na Mistrzostwach Śląska Juniorów wywalczył zawodnik UKS Salmo Żory Remigiusz Kolawa.

2012-03-05 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski na najwyższym stopniu podium
0

Dobry start żorskich pływaków w Cieszynie

Monika Wagner,Ania Stefaniak, Szymon Jaworski, Łukasz Stępiński i Remigiusz Kolawa reprezentowali 25 lutego reprezentowali Salmo Żoryna III rundzie zawodów pływackich "Soboty w Cieszynie".

2012-02-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 9-10 lat
0

Udany występ zawodników Salmo Żory w Cieszynie

Siedmioro zawodników UKS Salmo Żory wzięło udział w XIV Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Żorscy zawodnicy zdobyli łącznie 15 medali.

2011-12-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory
0

UKS Salmo: R. Kolawa startował ze zmiennym szczęściem

Remigiusz Kolawa z UKS-u Salmo Żory walczył w Mistrzostwach Polski Juniorów 14-latków

2011-07-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe