Udany start Ewy Swobody na mitingu w Ostrawie

Dobry początek sezonu ma za sobą Ewa Swoboda, która udanie zainaugurowała nowy rok w Ostrawie.

2018-01-29 16:53 Autor: PS
Jest zaproszenie! Swoboda jedzie na Mistrzostwa Świata
0

To będzie debiut Ewy Swobody na seniorskich Mistrzostwach Świata. Żorzanka, mimo że nie udało jej się uzyskać wymaganego minimum, otrzymała zaproszenie od IAAF i pojedzie do Londynu.

2017-07-28 08:36 Autor: gs
Ewa Swoboda najszybszą kobietą w Polsce!
0

Ewa Swoboda potwierdziła w lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski, że jest najszybszą kobietą w naszym kraju. Żorzanka z tygodnia na tydzień spisuje się coraz lepiej.

2017-07-22 10:52 Autor: gs
Złoty medal dla Ewy Swobody!
2

Ewa Swoboda złotą medalistą ME U23 w lekkoatletyce. Nasza reprezentantka z czasem 11,42 s wygrała finałowy bieg na 100 m!

2017-07-14 16:33 Autor: PS
Ewa Swoboda ze srebrem DME!
0

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w drużynowych mistrzostwach Europy rozgrywanych w Lille. Swoją cegiełkę do sukcesu biało – czerwonych dołożyła Ewa Swoboda.

2017-06-26 19:13 Autor: gs
Ewa Swoboda wicemistrzynią świata do lat 20 z nowym rekordem Polski
1

Ewa Swoboda zdobyła wicemistrzostwo świata do lat 20 w biegu sprinterskim na 100 m ustanawiając przy tym nowy rekord Polski.

2016-07-22 06:00 Autor: ps, źródło: PZLA
Polki zajęły 7. miejsce w finałowym biegu sztafety 4x100 m. Pobiły własny rekord sezonu
0

Polska wygrywa klasyfikację medalową ME. Sztafeta z Ewą Swobodą bez krążka

Polska sztafeta kobiet 4x100 m, z Ewą Swobodą w składzie, pobiegła w finałach Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy.

2016-07-11 09:06 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Sztafeta Polski 4x100 m z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finału Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy 2016 w Amsterdamie
0

Lekkoatletyczne ME: sztafeta z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finałów. Padł rekord sezonu!

Reprezentacja Polski w sztafecie 4x100 m z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finału Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Amsterdamie.

2016-07-10 07:30 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Bydgoszczy
0

Nie mogło być inaczej. Mistrzostwo Polski Seniorów dla Ewy Swobody!

Ewa Swoboda udowodniła, że jest najlepszą sprinterką w Polsce zdobywając wczoraj złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

2016-06-25 08:35 Autor: ps, źródło: mat. pras. / PZLA