UKS Czwórka Żory

Paweł Dzida został mistrzem Polski w skoku w dal!
3

Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory – Paweł Dzida zdobył złoty medal w skoku w dal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się we Wrocławiu.

2016-08-10 09:00 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda wicemistrzynią świata do lat 20 z nowym rekordem Polski
1

Ewa Swoboda zdobyła wicemistrzostwo świata do lat 20 w biegu sprinterskim na 100 m ustanawiając przy tym nowy rekord Polski.

2016-07-22 06:00 Autor: ps, źródło: PZLA
Ewa Swoboda wygrała w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego bieg na 100 m
0

Ewa Swoboda pobiegła w Memoriale Kusocińskiego

W sobotę 18 czerwca Ewa Swoboda wzięła udział w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego, gdzie pobiegła na 100 m.

2016-06-19 10:10 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Czwórka Żory wywalczyła sześć medali Mistrzostw Śląska w Częstochowie. Paweł Dzida zdobył złoto skoku w dal
0

Zawodnicy żorskiej „Czwórki” z medalami Mistrzostw Śląska

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory wzięli udział w lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, gdzie wywalczyli łącznie sześć medali.

2016-06-11 11:30 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Poprzednie edycje Żorskiego Biegu Ogniowego cieszyły się dużą popularnością i okazały się organizacyjnym sukcesem
0

Zapisy na IV Żorski Bieg Ogniowy wyczerpane. Limit uczestników został osiągnięty

Wyczerpane zostały zapisy na majowy IV Żorski Bieg Ogniowy. Lista uczestników została zamknięta.

2016-03-27 10:10 Autor: ps, źródło: organizator
IV edycja Żorskiego Biegu Ogniowego wystartuje 11 maja. Do 30 kwietnia potrwają zapisy
0

IV Żorski Bieg Ogniowy: trwają zapisy. Limit miejsc ograniczony

Żorski Bieg Ogniowy stał się w naszym mieście tradycją. W tym roku już po raz czwarty na ulice miasta wybiegną chętni zawodnicy. Bieg, nawiązujący do tradycji unikatowego w skali światowej Święta Ogniowego, odbędzie się 11 maja. Trwają zapisy!

2016-03-14 10:30 Autor: ps, źródło: UM Żory
0

Swoboda na podium po starcie w Glasgow! [video]

Sprinterka z Żor ma za sobą bardzo dobry występ na dzisiejszym mitingu w Glasgow. Ewa zajęła trzecie miejsce w biegu na 60 metrów.

2016-02-20 16:20 Autor: wk
Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, został Mistrzem Polski Juniorów w skoku w dal
0

Złoto Pawła Dzidy w skoku w dal. Pękła magiczna bariera

Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, zdobył w Spale złoty medal w skoku w dal.

2016-02-17 18:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda ze swoją trenerką, Iwoną Krupą
1

Tej dziewczyny nikt nie powstrzyma! Ewa Swoboda z nowym rekordem świata! [video]

To jest świetna forma! Żorzanka podczas dzisiejszego startu (czwartego w tym sezonie!) na międzynarodowym mitingu Copernicus Cup w Toruniu ustanowiła nowy rekord świata juniorek!

2016-02-12 22:00 Autor: wk