UKS Czwórka Żory

Uczennicą Gimnazjum nr 4 jest Ewa Swoboda
0

Dołącz do najlepszych żorskich sportowców

Klasy sportowe o profilu: lekka atletyka (biegi, skoki, rzuty) i pływanie od 1 września br. będą działać przy Gimnazjum nr 4 w Żorach. Uczniowskie Kluby Sportowe - „Czwórka Żory” i Salmo Żory ogłaszają nabór kandydatów.

2013-04-05 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Marek Kos
0

Podwójne srebro Pawła Dzidy

Paweł Dzida zdobył dwa srebrne medale na Halowych Mistrzostwach Śląska młodzików, które odbyły się w Bieszczadach. Natomiast inny zawodnik UKS Czwórka Żory – Marek Kos, podczas zawodów w Spale ustanowił nowy rekord życiowy.

2013-02-20 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa kończy zwycięski bieg finałowy
0

Spała: Ewa Swoboda ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów!

Ewa Swoboda została Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 200 metrów. Zawodniczka UKS-u Czwórki Żory poprawiła rekord życiowy i nie miała sobie równych w biegu finałowym.

2013-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
Ewa Swoboda na podium zawodów
0

Ewa Swoboda najszybszą sprinterką Mistrzostw Śląska

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal w biegu na 60m na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 19 stycznia w Brzeszczach.

2013-01-23 00:00 Autor: Czwórka Żory
Zawodnicy UKS-u Czwórki Żory
0

Udany występ UKS-u Czwórki w Spale

Osiem medali, w tym 4 złote zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska seniorów, juniorów i młodzików, które odbyły się 13 stycznia w Spale.

2013-01-18 00:00 Autor: mk, źródło: żory.pl
0

Wybieramy Młodego Sportowca 2012. Rusza głosowanie!

Czterech sportowców z czterech żorskich klubów zakwalifikowało się do konkursu na "Młodego Sportowca 2012". Teraz Wasza kolej na wyłonienie laureata. Już dziś rusza głosowanie.

2012-12-10 00:00 Autor: mk
Ewa Swoboda po raz kolejny nie dała szans swoim rywalkom
0

Swoboda i Biernat z kwalifikacjami na Mistrzostwa Polski Młodzików

Lekkoatleci Czwórki Żory, Ewa Swoboda i Grzegorz Biernat, zdobyli medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce.

2012-09-19 00:00 Autor: gs, źródło: Czwórka Żory
0

UKS Czwórka Żory: Ewa Swoboda i Paweł Dzida najlepsi w Majano

Doskonałą formę zaprezentowali młodzi lekkoatleci UKS Czwórka Żory na międzynarodowych zawodach „Trofeo Città di Majano”, które odbyły się 8 września we włoskim Majano.

2012-09-13 00:00 Autor: mk; źródło: UKS Czwórka Żory
0

Już wiadomo komu prezydent przyznał sportowe stypendium

Prezydent Waldemar Socha przyznał stypendia sportowe na II półrocze 2012 roku dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie.

2012-08-02 00:00 Autor: Redakcja
Ewa Swoboda zdeklasowała swoje rywalki w biegu na 100 m
0

Trzy medale Gimnzajum nr 4 na Wojewódzkiej Gimnazjadzie

25 maja w Częstochowie odbyła się Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce. W zawodach uczestniczyło blisko 500 uczniów z 16 najlepszych szkół województwa, które wygrały eliminacje miejskie i rejonowe. Doskonale zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum nr 4, którzy zdobyli trzy medale.

2012-05-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe