Młode lekkoatletki Czwórki na Mistrzostwach Śląska

2018-06-22, Autor: szuM

Młode zawodniczki Czwórki Żory bardzo dobrze zaprezentowały się na Mistrzostwach Śląska Dzieci. Jedna z lekkoatletek przywiozła nawet brązowy medal.

Julia Ślusarczyk zdobyła brązowy medal w biegu na 300 m na Mistrzostwach Śląska Dzieci, które odbyły się 13 czerwca w Rudzie Śląskiej. Zawodniczka Czwórki uzyskała znakomity wynik 45,76 s, który jest jej nowym rekordem życiowym. Warto przypomnieć, iż Julia powtórzyła swój sukces z halowych Mistrzostw, gdzie również zdobyła brąz, ale na dystansie 60 m.

Bardzo dobre wyniki uzyskały również - sprinterka Marianna Kotulska, która z wynikiem 9,67 s. awansowała do biegu finałowego dzieci młodszych na 60 m. W fiale Marianna zajęła 8 miejsce. Patrycja Kurkowska natomiast wystartowała w biegu na 600 m w kategorii dzieci starszych, w którym zajęła również 8. miejsce z nową życiówką 1:57,67.