zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~gestskoczka 2020-06-19 17:08:02

  @boblas poruszyłeś ważny temat pisząc: „Tyle czasu bez ciebie, było tak spokojnie.” Może za spokojnie, a jak za spokojnie to się robi senne miejsce.

  Arteks – można o nim pisać wiele złego, ale On wprowadza ferment, podnosi ciśnienie komentatorom. Zauważ, najczęstsze okładanie się czcionką jest wtedy, gdy zaświeci „Słońce Rybnika”. Znika senność.

  Co do sklepów, to jest u nas sporo. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że więcej mieszkańców Rybnika robi zakupy w Żorach jak mieszkańców Żor w Rybniku. Pod tym względem chyba Żory są na dobrej pozycji. Często jestem w Auchan, w samym sklepie tego nie widać, ale na parkingu bardzo wyraźnie widać że większość samochodów jest z okolic Żor jak z Żor. Rybnik to też okolice Żor.

 • ~boblas 2020-06-19 14:36:38

  @Arteks - to poleciałeś chłopie, bierz po pół bo cię zmiecie z planszy.
  Ten artykuł jest tutaj z innego powodu.
  Miej tylko nadzieje, że nie pozostanie po tym pusty blaszak jak po Praktikerze.
  Przecież jeden taki w tak "pięknym” mieście już wystarczy, a dwa i to jeszcze obok siebie to już będzie piękno na skale Polski.

  Tak poza tematem, po co się znów tutaj pojawiłeś? Tyle czasu bez ciebie, było tak spokojnie.
  Zajmij się komentowaniem u siebie, bo jak dobrze wiesz, to w ramach oszczędności nawet nie działają fontanny. Coś się chyba sypie ten twój piękny sen o Rybniku.

 • ~minges 2020-06-19 13:22:38

  No Arteks jasne, a gdzie indziej jak nie do takiej metropolii jaką jest Rybnik. Mieszkałem przez pewien czas w Chwałowicach, potem trochę w Boguszowicach, teraz na żorskim osiedlu i często widzę w żorskich sklepach znajomych z tamtych dzielnic. Wiem, że bardzo byś chciał, by Rybnik stał się pępkiem regionu, ale całe szczęście niedaleko jest choćby do Gliwic, Jastrzębia czy Katowic. A Żory są coraz bardziej doinwestowane pod tym kątem. Pewnie nastawienia nie zmienisz, ale cóż.

 • ~pikaczu 2020-06-19 13:21:43

  Buuuuuuuuuuhhhhhhaaaaaahhhhaaaa trzymajcie mnie bo ................ Arteks ja wiem ze nie masz pojęcia i że Twoje komentarze są krótko mówiąc śmieszne, ale głupszej wypowiedzi nie czytałem jeszcze nigdy teraz to przebiłeś samego siebie. Kiedyś Ci już pisałem trochę więcej pokory mniej obrażania i poniżania ludzi i trochę więcej dystansu. No chyba że nie ma się wstydu. Tak na marginesie nigdy bym nie komentował spraw innego miasta nie będąc jego mieszkańcem.

 • ~Arteks 2020-06-19 11:50:10

  @gestskoczka @pikaczu - taka informacja musi się pojawić bo do Rybnika całą okolica jeździ na zakupy.

 • ~pikaczu 2020-06-19 05:51:24

  Zgadzam sie co nas obchodzi ludzi mieszkajacych w Żorach, rybnickie Tesco. Artykuł po zbóju :)

 • ~jasnypieron 2020-06-18 19:13:46

  gestskoczka czy ja coś jednoznacznie stwierdziłem??? NIE!!! NIE!!! NIE!! .Jednakże: kwestia interpretacji autora i interpretacji odbiorcy faktycznie mogą namieszać. Umieściłem tam aż trzy znaki zapytania(???) dodając jeszcze:" No liczę, że tak to jednak nie działa". Ja nie rozumiem(a to mi chyba wolno) po co Ci wiedza zwiazana z nazwiskami kto personalnie odpowiada, bo nie ma to wg mnie żadnego znaczenie czy decyzję podjął pan X, czy kierownik Y, a może dyrektor Z, czy jeszcze ktoś inny? Poza tym te "zaoszczędzone" pieniądze wg mnie prędzej, czy później wrócą do mieszkańców, ale trzeba wykazać się namiastką cierpliwości w tym trudnym czasie pandemii. I tak na koniec zapytam: czy nazywanie człowieka decyzyjnego "panem feudałem" w Twoim komentarzu jest w porządku?

 • ~dud84 2020-06-18 18:23:04

  tak bardzo sie zieleni cala wodzislawska tak zazieleniona ze jak sie wyjezdza z bocznej drogi to nic nie widac bo trawa na 2 metry tak samo okolice wiaduktu na wodzislawskiej ale ponoc to dzika laka i nie beda kosic bo to siedlisko dla kleszczy i innych zwierzatek. czy wy nie widzicie jak w zeszlym roku dbano o pobocza a teraz?? a tutaj ktos sie podnieca bo troszke drzewek i trawki posadzili na deptaku. SUPER

 • ~gestskoczka 2020-06-18 14:53:59

  Dla czego mamy się martwić w Żorach rybnickim Tesco? W Żorach były dwa sklepy tej sieci, duże Tesco przy Malinowej zlikwidowali, zostało małe Tesco na Wodzisławskiej.

 • ~gestskoczka 2020-06-18 14:38:04

  @jasnypieron – miej świadomość, nie jesteś anonimowy. Za to zdanie, cytuję: „Masz jeszcze jakieś "naleciałości" ze współpracy ze służbami, że potrzebujesz nazwisk???” i wcześniejsze obelgi możemy się spotkać w sądzie. Nigdy nie współpracowałem ze służbami. Jeszcze raz zobaczę jakąś obelgę pod moim adresem z Twojej strony, spotkamy się w sądzie. Ja ostrzegam tylko raz.

  Gdy pisałem „Chciałem wiedzieć kto podjął decyzję.” nie chodziło mi o nazwiska tylko o to, czy ta decyzja jest władz Aquarionu czy prezydenta miasta. Bezpłatne poniedziałki to nie był pomysł Aq., tylko prezydenta miasta. To nasze pieniądze są przekazywane na prowadzenie takich akcji. Mam chyba prawo wiedzieć jak są wydawane?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 933