Izabela Lubszczyk

Cztery medale Czwórki Żory na Mistrzostwach Śląska
0

Cztery medale, w tym dwa złote, zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Mistrzostwach Śląska Juniorów i Seniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.

2012-05-17 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Czwórka Żory
0

Żorscy lekkoatleci zakończyli sezon halowy

11 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Polski to efekt intensywnych przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory z sezonu halowego 2012.

2012-03-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory
Lekkoatleci UKS Czwórka Żory w Spale
0

Medalowe żniwo Czwórki Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska

Świetny występ na Halowych Mistrzostwach Śląska w Lekkiej Atletyce zanotowali zawodnicy Czwórki Żory. Z rozegranych w miniony weekend zawodów złote medale przywieźli Krzysztof Szymoszek i Grzegorz Biernat. Ewa Swoboda tym razem startowała na 600 metrów i zajęła drugie miejsce.

2012-01-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda
1

Podsumowanie sezonu żorskich lekkoatletów

Miniony sezon letni był bardzo udany dla lekkoatletów UKS Czwórka Żory. Zdobyli 17 medali na imprezach rangi mistrzowskiej, w tym : 11 – złotych, 4 – srebrne i 2 – brązowe. Do tej kolekcji należy zaliczyć rewelacyjny rekord Polski w biegu na 100m. Opiekunem tych ambitnych sportowców jest Iwona Krupa – trener lekkiej atletyki i nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 4 w Żorach.

2011-11-25 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Czwórka Żory
Izabela Lubszczyk nr 781
0

Lekkoatleci Czwórki z medalami i „przepustkami” MP

Trzy medale – dwa złote i jeden brązowy zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 4-5 czerwca w Częstochowie.

2011-06-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Żorscu lekkoatleci wrócili z Mistrzostw Śląska z 7. medalami
0

UKS-4: medalowa passa żorskich lekkoatletów trwa

Lekkoatleci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory wrócili z Mistrzostw Śląska Juniorów i Seniorów z kompletem medali. Żorscy zawodnicy zdobyli w Sosnowcu siedem krążków we wszystkich kolorach.

2011-05-17 00:00 Autor: Redakcja