Poświęcili swój czas, życie prywatne, kontakty z rodziną i święta. Czterech opiekunów medycznych Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Żorach na 2 tygodnie skoszarowało się ze swoimi podopiecznymi, by chronić ich przed zakażeniem koronawirusem. Dołączają do nich kolejni!

2020-04-15 10:00 Autor: AB
0

Świetny występ UKS-u Czwórki w Spale

Doskonałą formę zaprezentowali lekkoatleci Klubu UKS Czwórka Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska seniorów, juniorów i młodzików, które odbyły się w miniony weekend w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Dorobek młodych sportowców to 6 medali, rekord Polski i aż 10 rekordów życiowych.

2014-01-21 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
Ewa Swoboda - rozgrzewka, by osiągnąć cel
1

Ewa Swoboda z minimum na mistrzostwa świata!

Mistrzostwa Świata Juniorów młodszych w Lekkiej Atletyce odbędą się w dniach 10-14 lipca w Doniecku. Ewa Swoboda już teraz uzyskała minimum kwalifikacyjne do tej imprezy.

2013-05-03 09:00 Autor: mkor, źródło: Czwórka Żory
Medaliści w barwach UKS-u ''Czwórki'' Żory
0

UKS Czwórka dumą miasta, czyli podsumowanie sezonu halowego

12 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Śląska to efekt przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory w sezonie halowym 2013.

2013-02-28 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
1

Czwórka Żory znów z workiem medali

Doskonałą formą, po solidnie przepracowanych wakacjach, błysnęli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na starcie drugiej części sezonu lekkoatletycznego. Na międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych dla młodzików - XI Pucharze Prezydenta miasta Chorzowa oraz Memoriale P. Kozubka i O. Kałużowej dla juniorów i seniorów, żorzanie zdobyli siedem medali.

2012-08-28 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory
0

Lekkoatleci Gimnazjum nr 4 bezkonkurencyjni w regionie

Sportowcy Gimnazjum nr 4 zwyciężyli w kolejnych miejskich i rejonowych zawodach lekkoatletycznych.

2012-05-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Ewa Swoboda
1

Podsumowanie sezonu żorskich lekkoatletów

Miniony sezon letni był bardzo udany dla lekkoatletów UKS Czwórka Żory. Zdobyli 17 medali na imprezach rangi mistrzowskiej, w tym : 11 – złotych, 4 – srebrne i 2 – brązowe. Do tej kolekcji należy zaliczyć rewelacyjny rekord Polski w biegu na 100m. Opiekunem tych ambitnych sportowców jest Iwona Krupa – trener lekkiej atletyki i nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 4 w Żorach.

2011-11-25 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Czwórka Żory
1

Rekord Polski Ewy Swobody

Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, ustanowiła rekord Polski młodziczek w biegu na 100 m na zawodach ligi lekkoatletycznej, które odbyły się 24 września w Chorzowie.

2011-09-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Złoty medal i rekord Śląska Ewy Swobody

Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, zdobyła złoty medal w biegu na 100 m na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 18 września 2011 r. w Kędzierzynie Koźlu.

2011-09-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda na podium mityngu w Majano
0

Ewa Swoboda najlepsza w Majano

Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, zwyciężyła w biegu na 80 metrów w Mityngu lekkoatletycznym  „Trofeo Città di Majano", który odbył się 10 września 2011r  we włoskim Majano.

2011-09-17 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe