Karol Kupczak

0

Nieskuteczna pogoń Hawajskich Koszul

Po raz kolejny Hawajskim Koszulom przychodzi przełknąć gorycz porażki w drugiej rundzie rozgrywek. Po dogrywce z Albą i dwóch wyrównanych meczach w Tychach i Kłodzku przyszedł mecz rewanżowy z Mickiewiczem Katowice w „Małym Spodku”. Nasi koszykarze ulegli 73:76.

2013-02-12 00:00 Autor: mkor, Adrian Fojcik
0

Hawajskie Koszule lepsze od Mickiewicza Katowice

Tak samo jak w ubiegłym sezonie w fazie play-out Hawajscy pokonali Mickiewicza Katowice. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo - większą część meczu żorzanie grali słabo w obronie i odrabiali 3-5 punktową przewagę gości. Ostatecznie wygrali jednak 91:82.

2012-11-12 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule pewnie ograły Piotrcovię

Żorscy koszykarze udowodnili dziś, że porażka w I rundzie w Piotrkowie była tylko wypadkiem przy pracy. Hawajscy bez większych problemów wysoko pokonali drużynę Piotrcovii 90:65.

2012-03-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule: emocje bez happy endu
0

Doskonałe widowisko przygotowali dla kibiców zawodnicy Hawajskich Koszul i AZS AWF Katowice. Duża dawka emocji, popis gry katowickich duetów Nowak - Jurczyński (w I połowie) i Nowak - Ecka (po przerwie) oraz żorskiego kwartetu: Ochodek - Frankowski - Marczyk - Kupczak a także ogłuszający doping żorskiej publiczności to obraz dzisiejszego spotkania, które ostatecznie wygrali goście różnicą 3 punktów.

2012-02-28 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule: bez niespodzianki w starciu z liderem

Zgodnie z przypuszczeniami zakończyło się spotkanie Hawajskich Koszul z liderem rozgrywek - Śląskiem Wrocław. Murowany kandydat do awansu nie pozostawił złudzeń żorskim zawodnikom już w I kwarcie, którą Hawajscy przegrali 13:30.  W dalszej części meczu wrocławianinie kontrolowali już przebieg wydarzeń na boisku pewnie wygrywając 96:73.

2012-02-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule rozbite przez Stal Ostrów Wielkopolski
0

Stal Ostów Wielkopolski pewnie pokonała Hawajskie Koszule Żory w spotkaniu 17 kolejki grupy B II ligi. Podopieczni trenera Szymika prowadzili w tym spotkaniu tylko raz: 2:0 po rzucie Mirosława Frankowskiego. To był miły złego początek.

2012-01-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule przegrywają w Pucharze Polski
0

Ubiegłoroczne wspomnienie rozgrywek pucharowych nie wróciło, bo…wrócić nie mogło. O ile rok temu z przyzwoitą grą i odrobiną szczęścia podopieczni Łukasza Szymika awansowali do 3-ej rundy to teraz ściana nie do przejścia pojawiła się już w pierwszej rundzie. Hawajskie Koszule przegrały z MKS-em Dąbrowa Górnicza 59:84.

2011-11-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule przegrywają z Albą Chorzów

Powrót chorzowskiej Alby w oficjalnych rozgrywkach ligowych do Żor po 2,5 roku nie wypadł dla podopiecznych trenera Szymika okazale. Hawajskie Koszule przegrały z Albą Chorzów 69:83.

2011-11-07 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule blisko niespodzianki w Ostrowie Wielkopolskim
0

Bardzo duży opór stawili faworyzowanej Stali Ostrów Wlkp. koszykarze Hawajskich Koszul. Podopieczni trenera Łukasza Szymika przez niemal całą II połowę próbowali odrobić 6-8 punktową stratę. Ostatecznie ulegli drużynie z Wielkopolski 81:91

2011-10-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule